Весеннее вдохновение

Весна – это самое необыкновенное время года. Весной оживает природа, тают снега и появляется первая зеленая трава. Весной светит солнышко и настроение сразу становиться лучше.1 апреля 2022 года во 2 Д классе школы 263 под руководством Камиловой Гульзоды Вахабовны был проведён конкурс литературного чтения ,,Весеннее вдохновение’’. Конкурс провели с целью формирования у детей […]

«Халкаро болалар китоби куни»

Жорий йилнинг 1-апрель санасида Миробод тумани ХТБ тасарруфидаги 263-умумтаълим мактабининг 8-синф ўқувчилари 2-апрель «Халкаро болалар китоби куни» муносабати билан «Китоб бизни бирлаштиради» мавзусида Тошкент шаҳридаги «Адиблар хиёбони»да ўтказилган китобхонлик акциясида катнашдилар.

2022 йил 1 апрель куни 263- мактабнинг 9-11-синф укувчилари билан «Муваффакиятга эришиш сирлари» номли давра сухбати утказилди. Тадбирда Ўзбекистон журналислар уюшмаси аъзоси Ўзбекистон телевиденияси журналист мухбири Башоратхон Иномова иштирок этди.

5 ташаббус

Миробод тумани 263 -мактаб ўқувчилари томонидан 5 ташаббус доирасида «Устоз шогирд анъаналари «асосида «Мени кизикишларим» танлови ўтказилди.